Kursy komputerowe
Naucz dziecko grafiki, programowania gier i prowadzenia kanału Youtube
Wejdź >
Półkolonie
Misje i programowanie w Minecraft. Wycieczki.
Wejdź >
Obóz z Minecraftem i nartami
Wkrótce...
Kursy komputerowe
Naucz dziecko grafiki, programowania gier i prowadzenia kanału Youtube
Wejdź >
KURSY
Utworzono: sobota 6 czerwca 2015
Przez : Dagmara

Zapraszamy do udziału w naszych kursach dzieci w wieku 5-15 lat!
Kursy Creative Club realizowane są na podstawie autorskich programów opartych na doświadczeniu w pracy z dziećmi. Kursy realizujemy w trybie 1 lub 2 semestralnym, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60-90 min w zależności od kursu, w tygodniu popołudniami i/lub w weekendy.
 

Podczas kursów komputerowych zapewniamy wszystkim dzieciom samodzielne stanowiska komputerowe z dostępem do internetu oraz wymaganym oprogramowaniem. Grupy liczą min.5 max. 12 osób. Programy zajęć zostały przygotowane i dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Dlatego nasze zajęcia zostały podzielone na grupy wiekowe.
Prowadzący zajęcia to programiści z wykształcenia i pasjonaci programowania. Wszyscy starannie dobrani i przeszkoleni do pracy z dziećmi.

 

Aby zapisać dziecko wybierz interesujące zajęcia, następnie lokalizację oraz grupę wiekową. Jeśli podany na naszej stronie termin zajęć nie jest odpowiedni dla Ciebie a Twoje dziecko chciałoby chodzić na nasze zajęcia napisz do nas. Dołożymy wszelkich starań aby dopasować się z terminem zajęć do Waszych możliwości. Jeśli masz pytania służymy pomocą – kontakt.

Tagi: