Franczyza

Dowiedziałeś się o Creative Club i spodobały Ci się nasze zajęcia? Szukasz pomysłu na własny biznes?

Teraz twoja kolej, aby zainspirować innych! Program CreativeClub Franczyza jest sprawdzonym modelem edukacji i biznesu, mającym na celu inspirowanie społeczności i nauczanie programowania korzystając z najnowszych technologii.

Działamy na rynku od maja 2015 roku. Od tego czasu działalność prowadzona jest w 2 własnych placówkach oraz 4 placówkach franczyzowych na terenie Polski. Prowadzone zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 5-15 lat.

Naszą misją jest nauka przez zabawę oraz zaszczepienie w dzieciach pasji do programowania czyli języka przyszłości. Opracowaliśmy własne metody nauczania. Uczymy, inspirujemy i dzielimy się pasją. Na naszych salach nie ma miejsca na nauczanie szkolne oraz dystans między trenerem a uczniami, a nasz zespół to programiści i pasjonaci programowania.

Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem i zainspirujemy do działania!

PILNIE POSZUKUJEMY OSÓB DO WSPÓŁPRACY NA TERENIE: SZCZECINA, BIELSKO-BIAŁEJ, KRAKOWA, RZESZOWA, WARSZAWY, ŁODZI, POZNANIA.

Dlaczego warto?

Wysokie zapotrzebowanie na rynku

Już 7 na 10 rodziców chce, aby ich dzieci uczyły się programować. Jako właściciel franczyzy uzupełniasz zasadniczą lukę w potrzebach Twojej społeczności – wchodzisz w szybko rozwijający się rynek zajęć z programowania dla dzieci.

Nie jest wymagana umiejętność programowania 

Nie jesteś programistą ale masz doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu lub taki plan? Żaden problem. Nasze systemy szkoleń i wsparcia są specjalnie zaprojektowanie dla osób nietechnicznych, aby mogły rozwijać się z naszą franczyzą.

Wsparcie

Każdy franczyzobiorca decydujący się na pełną współpracę otrzymuje dedykowanego opiekuna-eksperta, który pełni rolę mentora przez pierwsze pół roku.
Franczyzobiorca dostaje gotowe programy, wsparcie biznesowe i know-how, szkolenia oraz gotową identyfikację i system znaków (materiały promocyjne: plakaty, ulotki, folder sprzedawane są po minimalnych kosztach).

Działania promocyjne

Otrzymujesz od nas wsparcie marketingowe oraz prawo do korzystania z marki. Na start otrzymujesz pakiet materiałów reklamowych, wsparcie promocyjne w sieci, wskazówki działań na wybranym obszarze oraz system zapisów na zajęcia.

Szkolenia

Wspieramy w doborze odpowiedniej kadry oraz prowadzimy dedykowane szkolenia.

Opłaty

System finansowy został opracowany tak, aby Program Creative Club Franczyza był szeroko dostępny. Zarówno opłata licencyjna jak również późniejsze opłaty nie wiązały się ze zbytnim obciążeniem Franczyzobiorcy.

Czego oczekujemy?

 • Determinacji i zaangażowania w prowadzone działania biznesowe i promocyjne
 • Realizowania strategii zgodnej z założeniem biznesowym Creative Club
 • Dobór odpowiedniej kadry i prowadzenie zajęć zgodnie z metodyką opartą na współpracy uczeń-trener na podstawie dedykowanych scenariuszy
 • Długoterminowej współpracy w danym regionie
 • Aktywny udział w wydarzeniach, eventach czy piknikach organizowanych w danym regionie
 • Dbanie o wizerunek i najwyższą jakość prowadzonych kursów i kontaktów z klientami

Jak wygląda współpraca

Możesz wybrać odpowiedni dla siebie model współpracy w zależności od tego jaki masz pomysł na siebie.

Placówka Creative Club

Otrzymujesz od nas:

 • wsparcie marketingowe
 • know-how
 • szkolenie obowiązkowe
 • dedykowanego mentora
 • programy do prowadzenia zajęć

Uzupełnienie oferty zajęć Twojej placówki

Otrzymujesz od nas:

 • programy do prowadzenia zajęć
 • szkolenie obowiązkowe
 • małe wparcie marketingowe

JESTEŚ NAUCZYCIELEM? POTRZEBUJESZ POMYSŁÓW NA PROWADZENIE LEKCJI Z PROGRAMOWANIA?
DLA CIEBIE RÓWNIEŻ MAMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ.

Zainteresowały Cię nasze propozycje współpracy i chcesz zostać naszym partnerem biznesowym? Napisz do nas na adres: biuro@creativeclub.com.pl
 W wiadomości prosimy o następujące informacje:

 • lokalizacja jaką jesteś zainteresowany
 • kilka zdań o sobie oraz swoim doświadczeniu zawodowym. Jeśli prowadzisz placówkę edukacyjną prosimy o podesłanie linka do strony.

 Skontaktujemy się z Tobą.

Chętnie omówimy wszystkie założenia franczyzy również podczas spotkania.

Najbliższe szkolenie dla nowych franczyzobiorców: 23-24.04.2020

Call Now ButtonZadzwoń do nas :)