Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteś Rodzicem kilkuletniego dziecka lub nastolatka? Niepokoi Cię ilość czasu spędzanego przed komputerem? Wykorzystaj to i naucz je programowania, czyli kompetencji przyszłości!

Z nami Twoje dziecko rozwinie umiejętności matematyczne, algorytmiczne, językowe, a przede wszystkim posiądzie najbardziej cenioną wiedzę we współczesnym świecie czyli umiejętność PROGRAMOWANIA! Zacznij już dziś i zapisz dziecko na nasze zajęcia!

Nasza misja

W czasach kiedy dzieci już niemalże rodzą się ze smartfonem w ręku umiejętność programowania jest już jak nauka czytania i pisania.

Naszą misją jest pobudzenie kreatywności, samodzielnego myślenia oraz twórczego poznawania świata przez dzieci. Na naszych zajęciach nie ma czasu na nudę, a dzieci wychodzą z ciągłym niedosytem i oczekiwaniem na kolejne spotkania.

Korzystając z nowoczesnych technologii, dzieci przez zabawę uczą się nie tylko twórczego rozwiązywania problemów, doskonalą logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, rozwijają umiejętności manualne, uczą się pracy indywidualnej i grupowej, ale także wzmacniają wiarę we własne możliwości i pewność siebie.

dni-otwarte

Jakość Warsztatów

Nasze zajęcia prowadzimy we własnym laboratorium lub innym pomieszczeniu w zależności od lokalizacji. Wszystkim uczestnikom zapewniamy samodzielne stanowiska komputerowe wyposażone w laptopy z oprogramowaniem. Wszystko to dbając o jak najwyższy poziom prowadzonych zajęć i bezpieczeństwo dzieci.

Programy zostały opracowane tak, aby każde dziecko czuło się swobodnie, a zajęcia mogły być prowadzone odpowiednio do poziomu i wieku dzieci.
Dajemy Wam i Waszym dzieciom możliwość wybrania własnej ścieżki poznawania świata.

Obóz letni

Jesteśmy grupą ludzi, również rodziców, których dzieci kochają poznawać świat na wiele sposobów. To właśnie one były inspiracją do powstania Creative Club. To one również dały nam inspirację do tego co chcemy dać Wam i Waszym dzieciom.

Nasz zespół to przede wszystkim pasjonaci kochający kreatywną pracę z dziećmi. Jesteśmy programistami z zamiłowania i wykształcenia. Jesteśmy doświadczonymi trenerami na co dzień pracującymi z dziećmi. Każdy prowadzący przechodzi szereg szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć. To daje Wam pewność, że dzieci są w dobrych rękach.

W naszych grupach mile widziane są również dzieci ze spektrum autyzmu, aspergera (wysokofunkcjonujące) czy ADHD. Mamy doświadczenie w pracy z takimi dziećmi, a zajęcia z programowania są jednymi z tych, w których świetnie się odnajdują i mają wysokie wyniki. 

Pomysłodawczyni i założycielka Creative Club, Dyrektor szkoły

Absolwentka Akademii Finansów w Warszawie, od 2008 roku związana ze szkoleniami IT i PM jako Sales Manager, organizator i pomysłodawca wielu projektów.

Prywatnie mama 17-latka uwielbiającego komputery. Tak właśnie zaczęła się przygoda z Creative Club, bo to właśnie jej syn był główną inspiracją do powstania szkoły. Jako rodzic zaczęła dostrzegać potrzebę spożytkowania czasu przy komputerze w bardziej wartościowy sposób. Zainteresowanie grami przełożyło się na tworzenie i programowanie własnych gier, a następnie dzielenie się wiedzą z innymi.

W wolnym czasie ciągle uczy się programowania i podróżuje na swoim V-Stromie.

Nasz zespół to przede wszystkim pasjonaci programowania. Starannie przygotowani do prowadzenia zajęć z dziećmi, ale przede wszystkim to sprawdzona grupa ludzi czerpiących satysfakcję z pracy z dziećmi, oraz współpracująca z nami już od kilku lat. Każdy trener przechodzi cykl szkoleń przygotowujących, które dopuszczają go do prowadzenia zajęć.

To daje Wam gwarancję, że zajęcia prowadzone na jak najwyższym poziomie. 

Co mówią o nas rodzice?

Zapraszamy do wysłuchania audycji dla dzieci o programowaniu z naszym udziałem 🙂

Zadzwoń do nas :)