5 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA DZIECKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Dzień dziecka, urodziny, komunia czy gwiazdka… to czas poszukiwań oryginalnych, ciekawych i wyjątkowych, a przede wszystkim praktycznych i rozwojowych prezentów dla naszych dzieci. Jeśli nie masz pomysłu spieszymy z pomocą i podpowiadamy jaki wybrać PREZENT DLA DZIECKA.

Nasze propozycje to oczywiście pozycje związane z programowaniem i rozwojem logicznego czy analitycznego myślenia. Proponujemy je potraktować jako pewną inwestycję. Zapytacie w co? W rozwój waszego dziecka! Jeśli twoje dziecko nie interesowało się wcześniej programowaniem może się okazać, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Czym się kierowaliśmy przy wyborze poniższych propozycji? Przede wszystkim wpływem na rozwój dziecka tj. logiką, kreatywnością oraz nowoczesnymi technologiami.

PHOTON

Prezent dla dziecka
Źródło obrazu: http://photonsklep.pl/

Dla dzieci 5-12 lat

Niesamowita zabawka robot! Warto zaznaczyć polski pomysł i produkcja. Robocik, który rozwija się razem z dzieckiem, wyposażony w czujniki, którego można właściwie dowolnie zaprogramować. Wykrywa przeszkody, reaguje na dźwięki, oświetlenie i dotyk. Zabawa na wiele tygodni niesamowitej i twórczej zabawy. Robot nie należy do najtańszych propozycji ale zapewniamy, że warto zainwestować.

Cena: ok. 800 zł
https://photonrobot.pl/

LOFI ROBOT

Prezent dla dziecka lofi
Źródło obrazu: http://www.lofirobot.com/

Dla dzieci 8-14 lat

Jest to bardzo prosty system do konstruowania robotów i nauki podstaw robotyki, ale nie tylko. Dzięki niemu dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę również w takich dziecinach jak mechanika, fizyka, elektronika czy myślenie projektowe. Cały system działa na oprogramowaniu open source m.in. można go zaprogramować w Scratch czy Arduino.

Cena zestawu od 250 zł
http://www.lofirobot.com/

MINECRAFT GRA

Prezent dla dziecka minecraft

Dla dzieci od 5 lat

O Minecrafcie i jego zaletach moglibyśmy dłuuugo opowiadać. W skrócie jest to jedna z niewielu gier o tylu możliwościach i w dodatku bez scenariusza dzięki czemu dzieci mają wolną rękę w kreowaniu minecraftowej rzeczywistości.
Oprócz wciągającej ale nadal edukacyjnej gry Minecraft to również możliwość nauki programowania dzięki specjalnie stworzonemu modowi ComputerCreatEdu (bezpłatny). Więcej o Minecraft przeczytacie w następującym wpisie: https://creativeclub.com.pl/co-kazdy-rodzic-o-minecrafcie-wiedziec-powinien/

Cena: ok. 100 zł
https://minecraft.net/pl-pl/

MINECRAFT BLOKOPEDIA

Prezent dla dziecka

Kolejna propozycja na prezent dla dziecka w temacie Minecrafta to Blokopedia.  Pięknie wydany album, encyklopedia o blokach Minecraft. Uwierzcie samo wydanie robi wrażenie! A na pewno jest to niezbędnik każdego gracza Minecraft.

Cena: od 80 zł

VOUCHER NA ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA, Obóz lub półkolonie w Creative Club

prezentdladziecka

Zachęcamy do wykupienia Vouchera na wybraną ofertę Creative Club (z wyjątkiem Dni Otwartych).
Wybierz zajęcia lub zdecyduj na jaką kwotę ma być prezent. My przygotujemy Voucher, który możesz podarować dziecku.

Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy, a przynajmniej zainspirowaliśmy was, a kto wie może rozwiązaliśmy dylemat: co na prezent dla dziecka?

Zadzwoń do nas :)