Kursy komputerowe
Naucz dziecko grafiki, programowania gier i prowadzenia kanału Youtube
Wejdź >
Półkolonie
Misje i programowanie w Minecraft. Wycieczki.
Wejdź >
Obóz z Minecraftem i nartami
Wkrótce...
Kursy komputerowe
Naucz dziecko grafiki, programowania gier i prowadzenia kanału Youtube
Wejdź >
DNI OTWARTE – Warsztaty z programowania dla dzieci
Utworzono: piątek 17 listopada 2017
Przez : Dagmara
Warsztaty z programowania
Zapraszamy na noworoczne Dni Otwarte w Creative Club. To kolejna edycja warsztatów z programowania dla dzieci, młodych fanów komputerów. Zapraszamy na spotkanie z Minecraftem, Kodu i Androidem. Przygotowaliśmy dla dzieci specjalne zadania, które z pewnością przyniosą mnóstwo satysfakcji i radości z tworzenia.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia spędzać czas przy komputerze, telefonie czy tablecie mamy świetną propozycję! Wykorzystajcie tę fascynację! Zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których zorganizujemy warsztaty z programowania dla dzieci i pokażemy, że stworzenie własnej gry wcale nie jest takie trudne, a może przynieść wiele satysfakcji.
 

Dni Otwarte to okazja do tego aby przekonać się, jak wyglądają nasze zajęcia, czego i jak uczymy. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił z programowaniem i stworzyć swój mini projekt.
Teraz Wasze dzieci stworzą swoje gry i aplikacje przy okazji poznając języki programowania – wkrótce obowiązkowe dla każdego poruszającego się we współczesnym świecie.
Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7 (ukończone 7 lat)-13 lat


 
Co czeka Twoje dziecko?
 
WARSZTATY MINECRAFT PROGRAMOWANIE
Minecraft to tylko gra? Nie tylko! 🙂 Minecraft niesie ze sobą mnóstwo wartości edukacyjnych. Podczas zajęć łączymy naukę z zabawą.
Zobacz na czym polega programowanie w grze Minecraft

 
WARSZTATY KODU
Kodu to wspaniałe rozwiązanie do nauki programowania od podstaw w środowisku 3D. Jeśli Twoje dziecko marzy o Tworzeniu własnych gier – to idealne rozwiązanie na początek tej przygody.
Zobacz jeden z projektów stworzonych przez naszego ucznia w ramach konkursu świątecznego

 
WARSZTATY APLIKACJE NA ANDROID
Na warsztaty z Androida zapraszamy starsze dzieci (powyżej 10 lat), które znają podstawy programowania oraz dzieci powyżej 12 lat chcące tworzyć aplikacje na Android.
Zobacz jak programujemy prostą aplikację

 
Do udziału w zajęciach wymagane jest:
– posiadanie konta na gmail
– urządzenie z system Android i dostępem do wi-fi
 
MIEJSCA I TERMINY ZAJĘĆ
Warszawa Wilanów, ul. Hlonda 2c/113, 17 i 25 lutego 2018
Łódź, al. Kościuszki 39, 25 lutego 2018
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 8, 4 marca 2018
Toruń, ul. Fosa Staromiejska 30/4, 4 marca 2018
Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1, 25 lutego 2018
 
Wymagania wstępne dla dzieci:
– podstawowa znajomość obsługi komputera, posługiwanie się myszką
– umiejętność czytania
– znajomość gry Minecraft mile widziana
– wiek: min. 7 lat (ukończone 7 lat)
– w przypadku warsztatów z Androida: znajomość podstaw programowania (dzieci poniżej 12 lat). Prosimy uczestników o zabranie urządzenia z systemem Android i dostępem do wi-fi.
 
CO MÓWIĄ O NAS RODZICE
„Szczerze polecam Creative Club wszystkim rodzicom, których dzieci uwielbiają spędzać czas przy komputerze! ?
Jest to wspaniała inicjatywa, dzięki której dzieci mogą połączyć zabawę z nauką we wspaniałej atmosferze! ?
Syn latem uczestniczył w Warszawie w półkolonii z Minecraftem i teraz w grudniu w „Akademii YouTubera” i był równie bardzo zadowolony, co świadczy tylko o tym, że kadra jest wspaniałe przygotowana do współpracy z naszymi dziećmi! ❤
Dla nas to na pewno nie koniec przygody z Creative Club! ???”

Kinga Śnieżko, mama Nikodema
 
„Polecam gorąco! Zajęcia rewelacyjne, ciekawie prowadzone, co powodowało, że mój syn w środę wieczorem nie mógł się doczekać następnej środy, a po powrocie do domu zasiadał do komputera i to nie po to żeby pograć 🙂 Ludzie z pasją i fajnym podejściem do dzieciaków. Do tego realizują zachcianki rodziców od organizacji półkoloni w ferie począwszy po organizację wakacyjnego obozu w Szczyrku, na który wolne miejsca rozchodziły się szybciej niż świeże bułeczki w piekarni koło mnie 😉 Myślę, że zadowolenie po obozie będzie jeszcze większe niż po zajeciach i feriach razem wziętych 😉 Po prostu GORĄCO POLECAM!!!” Agnieszka, mama Mateusza
 
My w domu jesteśmy pod wrażeniem i wiemy że to dzięki Państwa zajęciom syn jest autorem swojej pierwszej gry 🙂 dziękujemy!
Anna, mama Ksawerego
A tak wyglądały warsztaty mikołajkowe w dn. 10.12.2017 w Warszawie

 

Rabat obowiązuje przy zapisie na zajęcia odbywające się w semestrze letnim (marzec-czerwiec).
Rabat nie dotyczy kursu „Akademia Youtubera”
 
Kontakt w sprawie Dni Otwartych:
tel. 694 217 606
biuro@creativeclub.com.p
l

 
Opłata za warsztaty płatna przelewem w dniu rezerwacji na konto: 19 1140 2004 0000 3702 7579 1533
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona. BARDZO PROSIMY O PRZEMYŚLANE REZERWACJE I NIE BLOKOWANIE MIEJSC INNYM OSOBOM ZAINTERESOWANYM. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA
Aby dokonać zapisu prosimy o kliknięcie boksu z wybraną lokalizacją na dole strony i wypełnienie formularza.
 
REGULAMIN UDZIAŁU W DNIACH OTWARTYCH
1. Udział w warsztatach z programowania dla dzieci możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zarejestrowaniu dziecka przez formularz rejestracyjny oraz wniesieniu opłaty za warsztaty w dniu rezerwacji.
2. Udział w warsztatach jest odpłatny: 10 zł (słownie: dziesięć złotych 00/100 gr.). Rezerwacja jest równocześnie zobowiązaniem zamawiającego do wniesienia wymaganej opłaty. Organizator ma prawo żądać wpłaty za każdą dokonaną rezerwację.
3. O miejscu na warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Dane do przelewu: CCEDU Dagmara Glinka, mBank: 19 1140 2004 0000 3702 7579 1533. Tytułem: Dni Otwarte, termin, imię i nazwisko dziecka, miasto.
4. W przypadku braku miejsca na wybrane warsztaty organizator powiadomi o tym fakcie tak szybko jak to będzie możliwe, oraz w przypadku dostępności miejsc zaproponuje udział w innym terminie lub zwróci wniesioną opłatę.
5. Rezygnację z udziału z warsztatów można złożyć najpóźniej do 14 dni przed terminem realizacji. Po tym czasie odwołanie rezerwacji miejsca oraz nieobecność na warsztatach nie powoduje możliwości ubiegania się o zwrot wniesionej opłaty.
6. Podczas warsztatów mogą być robione zdjęcia oraz nagrania, które później mogą być udostępnione na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i udostępnianie materiałów z warsztatów.
7. Organizator zapewnia uczestnikom niezbędny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.
8. Najpóźniej na 3 dni przed planowanymi warsztatami Organizator prześle drogą elektroniczną osobom zapisanym informacje organizacyjne dotyczące wybranych warsztatów.
9. W warsztatach uczestniczą wyłączenie osoby wskazane przy zapisie jako dziecko zgłaszane na zajęcia. Ze względu na ograniczenie miejsc w salach oraz kwestie organizacyjne opiekunów prosimy o przyprowadzenie i odbiór dzieci po zajęciach.

Kliknij na wybraną lokalizację i wypełnij formularz zgłoszeniowy.