DNI OTWARTE – Warsztaty z programowania dla dzieci

Warsztaty z programowania
Zapraszamy na noworoczne Dni Otwarte w Creative Club. To kolejna edycja warsztatów z programowania dla dzieci, młodych fanów komputerów. Zapraszamy na spotkanie z Minecraftem, Kodu i Androidem. Przygotowaliśmy dla dzieci specjalne zadania, które z pewnością przyniosą mnóstwo satysfakcji i radości z tworzenia.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia spędzać czas przy komputerze, telefonie czy tablecie mamy świetną propozycję! Wykorzystajcie tę fascynację! Zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których zorganizujemy warsztaty z programowania dla dzieci i pokażemy, że stworzenie własnej gry wcale nie jest takie trudne, a może przynieść wiele satysfakcji.  

Dni Otwarte to okazja do tego aby przekonać się, jak wyglądają nasze zajęcia, czego i jak uczymy. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił z programowaniem i stworzyć swój mini projekt.
Teraz Wasze dzieci stworzą swoje gry i aplikacje przy okazji poznając języki programowania – wkrótce obowiązkowe dla każdego poruszającego się we współczesnym świecie.
Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7 (ukończone 7 lat)-13 lat

Co czeka Twoje dziecko?

WARSZTATY MINECRAFT PROGRAMOWANIE
Minecraft to tylko gra? Nie tylko! 🙂 Minecraft niesie ze sobą mnóstwo wartości edukacyjnych. Podczas zajęć łączymy naukę z zabawą.
Zobacz na czym polega programowanie w grze Minecraft

WARSZTATY KODU
Kodu to wspaniałe rozwiązanie do nauki programowania od podstaw w środowisku 3D. Jeśli Twoje dziecko marzy o Tworzeniu własnych gier – to idealne rozwiązanie na początek tej przygody.
Zobacz jeden z projektów stworzonych przez naszego ucznia w ramach konkursu świątecznego

WARSZTATY APLIKACJE NA ANDROID
Na warsztaty z Androida zapraszamy starsze dzieci (powyżej 10 lat), które znają podstawy programowania oraz dzieci powyżej 12 lat chcące tworzyć aplikacje na Android.
Zobacz jak programujemy prostą aplikację

Do udziału w zajęciach wymagane jest:
– posiadanie konta na gmail
– urządzenie z system Android i dostępem do wi-fi

MIEJSCA I TERMINY ZAJĘĆ
Warszawa Wilanów, ul. Hlonda 2c/113, 17, 24 i 25 lutego 2018
Łódź, al. Kościuszki 39, 25 lutego 2018
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 8, 4 marca 2018
Toruń, ul. Fosa Staromiejska 30/4, 4 marca 2018
Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1, 25 lutego 2018

UWAGA! ZAPISY PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.Wymagania wstępne dla dzieci:

– podstawowa znajomość obsługi komputera, posługiwanie się myszką
– umiejętność czytania
– znajomość gry Minecraft mile widziana
– wiek: min. 7 lat (ukończone 7 lat)
– w przypadku warsztatów z Androida: znajomość podstaw programowania (dzieci poniżej 12 lat). Prosimy uczestników o zabranie urządzenia z systemem Android i dostępem do wi-fi.

CO MÓWIĄ O NAS RODZICE
„Szczerze polecam Creative Club wszystkim rodzicom, których dzieci uwielbiają spędzać czas przy komputerze! ?
Jest to wspaniała inicjatywa, dzięki której dzieci mogą połączyć zabawę z nauką we wspaniałej atmosferze! ?
Syn latem uczestniczył w Warszawie w półkolonii z Minecraftem i teraz w grudniu w „Akademii YouTubera” i był równie bardzo zadowolony, co świadczy tylko o tym, że kadra jest wspaniałe przygotowana do współpracy z naszymi dziećmi! ❤
Dla nas to na pewno nie koniec przygody z Creative Club! ???”

Kinga Śnieżko, mama Nikodema

„Polecam gorąco! Zajęcia rewelacyjne, ciekawie prowadzone, co powodowało, że mój syn w środę wieczorem nie mógł się doczekać następnej środy, a po powrocie do domu zasiadał do komputera i to nie po to żeby pograć 🙂 Ludzie z pasją i fajnym podejściem do dzieciaków. Do tego realizują zachcianki rodziców od organizacji półkoloni w ferie począwszy po organizację wakacyjnego obozu w Szczyrku, na który wolne miejsca rozchodziły się szybciej niż świeże bułeczki w piekarni koło mnie 😉 Myślę, że zadowolenie po obozie będzie jeszcze większe niż po zajeciach i feriach razem wziętych 😉 Po prostu GORĄCO POLECAM!!!” Agnieszka, mama Mateusza

My w domu jesteśmy pod wrażeniem i wiemy że to dzięki Państwa zajęciom syn jest autorem swojej pierwszej gry 🙂 dziękujemy!
Anna, mama Ksawerego

A tak wyglądały warsztaty mikołajkowe w dn. 10.12.2017 w Warszawie
 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DNI OTWARTYCH! 
KOLEJNE SPOTKANIA JUŻ W CZERWCU! ZAPRASZAMY!

Zadzwoń do nas :)