Jesteś Rodzicem kilkuletniego dziecka lub nastolatka? Niepokoi Cię ilość czasu spędzanego przed komputerem? Wykorzystaj to i naucz je programowania, czyli kompetencji przyszłości!

Z nami Twoje dziecko rozwinie umiejętności matematyczne, algorytmiczne, językowe, a przede wszystkim posiądzie najbardziej cenioną wiedzę we współczesnym świecie czyli umiejętność PROGRAMOWANIA! Zacznij już dziś i zapisz dziecko na nasze zajęcia!

.

Co mówią o nas rodzice?

Z nami, Twoje dziecko rozwinie swoje pasje i otrzyma najlepszy start w przyszłość!

Kim jesteśmy?

Zespół Creative Club to grupa entuzjastów programistów i rodziców, kochających pracę z dziećmi. Zajęcia, które przygotowaliśmy oparte zostały o nasze doświadczenia zawodowe i rodzicielskie. Pracujemy na autorskich programach.

Co robimy?

Wprowadzamy dzieci w cyfrowy świat ucząc programowania i bezpiecznego korzystania z cyfrowego świata. Z nami twoje dziecko bezpiecznie wkroczy w zawodową przyszłość. Odkrywamy przed dziećmi nowe możliwości jakie dają nowoczesne technologie.

Dlaczego my?

Dotychczas zaufało nam ponad 6500 rodziców i dzieci. Nasza kadra to wyłącznie programiści z wysokim przeszkoleniem w edukacji dzieci. Z naszych usług korzystają duże korporacje IT i z nami uczą programowania dzieci pracowników!

Ponad 6500dzieci dotychczas wzięło udział w naszych kursach
0
Ponad 5 lat doświadczenia na rynku
0
Ponad 2300 godzin spędzonych na sali szkoleniowej i online
0

NASZA METODA

Nasza metoda koncentruje się na twórczym rozwiązywaniu problemów, które mają pomóc dzieciom zrozumieć realizowane zagadnienia, oraz zachęcić je do samodzielnej pracy.

Dzięki naszej metodzie masz pewność, że Twoje dziecko zrozumie realizowany materiał. 

Małe grupy dają nam możliwość dostosowania tempa zajęć do postępów i możliwości dzieci. Wprowadzając elementy zabawy dzieci szybciej utrwalają realizowany materiał.

W czasie zajęć  pobudzimy Twoje dziecko do myślenia, uaktywnimy każdego z uczniów, oraz stworzymy atmosferę pracy bez presji w przyjemnej atmosferze. Tak, aby każde dziecko czerpało satysfakcję z programowania.

„Twórczy luz” sprzyja zapamiętywaniu zagadnień i faktów, konfrontuje różne pomysły, uczy wyboru jednego z wielu rozwiązań, uczymy tolerancji wobec innych osób i poglądów. 

Prowadzący pełni rolę mentora i moderatora.

Co nowego?

Aktualności

Lato 2023 – kolonie, obozy…

Czy zorganizowane wakacje są dla Twojego dziecka? Dlaczego warto, szczególnie teraz zapisać dziecko na kolonie czy obóz? Posłanie dziecka latem na zorganizowany wypoczynek to znakomity pomysł na zapewnienie mu udanych wakacji.

Czytaj dalej »
Aktualności

NOWOŚĆ – Kurs Minecraft programowanie WIDEO

Czy zorganizowane wakacje są dla Twojego dziecka? Dlaczego warto, szczególnie teraz zapisać dziecko na kolonie czy obóz? Posłanie dziecka latem na zorganizowany wypoczynek to znakomity pomysł na zapewnienie mu udanych wakacji.

Czytaj dalej »
chłopiec przed komputerem
Aktualności

Jak uczyć się programowania?

Czy zorganizowane wakacje są dla Twojego dziecka? Dlaczego warto, szczególnie teraz zapisać dziecko na kolonie czy obóz? Posłanie dziecka latem na zorganizowany wypoczynek to znakomity pomysł na zapewnienie mu udanych wakacji.

Czytaj dalej »

Zajęcia stacjonarne dla dzieci i młodzieży 7-17 lat

Minecraft programowanie

Minecraft to tylko gra? A co powiecie na… programowanie w Minecrafcie? Już dziś zapraszamy na wyjątkowe warsztaty.

7-9 i 10-13 lat

Podstawy programowania

Jak działa gra? Co to jest kod? Czy mogę napisać grę samodzielnie? TAK! Pokażemy Ci krok po kroku jak to zrobić. Już po kilku pierwszych zajęciach powstaną proste gry.
od 8-10 lat

Aplikacje na Andriod

Własne aplikacje na Androida? Tak! App Inventor to idealne narzędzie do pisania aplikacji dla dzieci. Napisz, przetestuj i udostępnij. Podziel się swoją aplikacją ze znajomymi!

10-13 lat

Python

NOWOŚĆ! Programowanie PYTHON z przygotowaniem do MiniLOGII. Zapraszamy na kurs dla bardziej wtajemniczonych 😉 Połączymy zabawę z poważnym programowaniem w języku Python.
od 11 lat

Programowanie Gier w UNITY

Scratch to za mało? Twoje dziecko zna już podstawy programowania i chce tworzyć realistyczne gry 2D i 3D? Zapraszamy na zajęcia z tworzenia gier w Unity!
11-13 i 14-17 lat

Android Studio

Kurs programowania w Android Studio dla znających podstawy programowania w języku Java.
Kurs dla młodzieży od 14 lat do 17 lat.

13-17 lat
NOWOŚĆ

Programowanie w języku Java

Java jeden z najpopularniejszych języków programowania. Kurs od podstaw dla młodzieży na praktycznych projektach i ćwiczeniach.
13-17 lat
NOWOŚĆ

Grafika komputerowa

Grafika wektorowa, bitmapowa, 3D i animacje - jedyny taki kurs dla dzieci i młodzieży. Oprogramowanie open source! Zapewniamy na zajęciach tablety graficzne Wacom!

od 10 lat

Elektronika od podstaw

Skąd jest prąd? Jak działa radio? Co to jest obwód? Jak działają czujniki? Na te i wiele innych pytań odpowiemy na naszych zajęciach z Elektroniki dla dzieci.

od 9 lat
NOWOŚĆ

Po godzinach... czas na super atrakcje dla dzieci i odpoczynek rodzica

Obozy i półkolonie z programowaniem!

Zapisy na obozy LETNIE 2021 trwają! Nie czekaj miejsca szybko znikają! Wybierz obóz lub półkolonie!

Akademia Małego Naukowca

Zapraszamy na cykl zajęć, podczas których rozwiniemy naturalną ciekawość świata u dzieci. Eksperymenty, doświadczenia, odkrywanie!
Nowość

Akademia Youtubera

Akademia YouTubera

Chcesz zostać jednym ze znanych YouTuberów? Masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować? A może szukasz inspiracji? Zapraszamy na zajęcia. Nauczymy Cię jak nagrać, zmontować i opublikować film na YouTube.
od 8-11 lat

Co jeszcze robimy? 🙂

Zielone warsztaty

Las w słoiku, obrazy z mchu, kokedamy i wiele, wiele innych! W szkołach, firmach i na salach szkoleniowych. Zarezerwuj termin!

od 3 do 100 lat


Dni Otwarte

Zapraszamy na Dni Otwarte! Przyjdź i przekonaj się, że programowanie jest dla każdego, a dla dziecka dodatkowo może być świetną zabawą i nauką kompetencji przyszłości.

od 7 lat

Najczęściej zadawane pytania

Jak często odbywają się zajęcia i jak długo trwają?

Zajęcia odbywają się cyklicznie 1 raz w tygodniu. Grupy młodsze do 9 lat mają zajęcia 75 min., grupy starsze zawsze 90 min.

Kiedy zajęcia startują i  kończą się?

Zazwyczaj zajęcia zaczynają się z początkiem października i kończą z końcem roku szkolnego. Wszystkie kursy programowania to ok. 30 spotkań.

Co w przypadku kiedy dziecko zachoruje i nie może uczestniczyć w zajęciach?

W przypadku nieobecności na zajęciach, można je odrobić z równoległą grupą (o ile taka jest). Chęć odrobienia należy wcześniej zgłosić w swoim ośrodku.

Czy dzieci muszą przynosić swój komputer na zajęcia?

Każdemu uczestnikowi naszych zajęć zapewniamy samodzielne stanowiska komputerowe. W przypadku zajęć z programowania aplikacji na Android prosimy, aby dzieci miały swoje urządzenie z systemem Android.

Jak odbywają się rozliczenia za kurs?

Najczęściej opłata za cały kurs podzielona jest na równe stałe raty. Opłaty powinny być wnoszone do ostatniego dnia miesiąca z góry.

Czy dzieci mają zadawane prace domowe?

W przypadku dzieci wczesnoszkolnych nie przewidujemy dodatkowych prac domowych, natomiast czasami może pojawić się zadanie dla chętnych. Grupy starsze co kilka zajęć mogą mieć zadaną pracę do domu.

Czy na koniec kursu dzieci otrzymają certyfikat?

Tak, każdy uczestnik na zakończenie kursu otrzymuje dyplom potwierdzający ukończenie kursu.

Zadzwoń do nas :)